Baví Vás práce s lidmi a hledáte příjemné, čisté a klidné pracovní prostředí? My hledáme zodpovědné a příjemné zaměstnance.

V současné chvíli poptáváme pány a dámy na zajištění kombinované služby security / recepce v administrativní budově na Praze 1.

Náplň práce:

  • Komunikace s osazenstvem budovy, návštěvami a klienty
  • Klíčová agenda
  • Evidence pošty a jiné dokumentace
  • Kontrola vjezdu / výjezdu
  • Administrativní činnosti (vyřizování korespondence, skenování apod.)
  • Řešení operativních problémů a nestandardních situací
  • Doprovody návštěv
  • Pochůzková činnost

Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Anglický jazyk – nutná znalost alespoň na úrovni B1
  • Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení od 150,-/h
  • Klidné a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Poptávkový formulář

Kamerové systémy (CCTV)|Monitoring osob – tísňové systémy|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Recepční služby|Elektronická požární signalizace (EPS)|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Fyzická ostraha objektů, security služby|Mobilní patrola|Vrátné služby|Monitoring objektů