Fyzická ostraha

Profesionální fyzická ostraha s bohatými zkušenostmi v Německu a moderními bezpečnostními technologiemi

Kvalifikovaná a profesionální fyzická ostraha je těžištěm služeb naší bezpečnostní agentury. K zajištění maximální úrovně profesionality a standardů služeb využíváme zkušeností s bezpečnostní ostrahou v Německu, v kombinaci s moderními bezpečnostními pochůzkovými technologiemi (PTS).

Cílem fyzické ostrahy je vykonávat takovou činnost, která zajistí spolehlivou ochranu osob a střeženého majetku. Fyzická ostraha PRO SECURITY také chrání určený areál před vandalismem nebo danou osobu před násilím.

Klademe důraz na individuální přístup ke každé jednotlivé zakázce. Zajišťujeme strážní službu a bezpečnostní ostrahu rozsáhlých logistických a průmyslových areálů, obchodních center, až po zabezpečení malých obchodů.

Proč fyzická ostraha od PRO SECURITY?

Služby fyzické ostrahy

V rámci fyzické ostrahy poskytujeme komplexní nabídku služeb. Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů, recepční služby, vrátné služby či strážní službu, bezpečnostní ostrahu se psem, event security, VIP bodyguarding a mobilní patrolu. Vytvoříme vám efektivní a profesionální řešení na míru, podle vašich potřeb a požadavků.

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů poskytuje profesionální zabezpečení majetku a osob. Zajistí bezpečnostní ochranu před trestnou činností, do které se řadí například krádeže, vandalismus či fyzická újma na zdraví. Společně se zabezpečovacími systémy a nepřetržitým monitoringem PCO tvoří fyzická ostraha objektů tři základní pilíře komplexního bezpečnostního řešení od PRO SECURITY. Její součástí je hlídání soukromých i firemních prostorů.

Zjistěte si více o fyzické ostraze objektů

Recepční služby

Zajistíme vám komplexní recepční služby, od recepce v administrativní budově, až po vrátnici ve velkých objektech. Samozřejmostí je denní i noční recepce. Prvním pracovníkem, se kterým se návštěvník vašeho areálu setká, je většinou právě recepční. Proto u našich pracovníků dbáme na velmi kvalitní vystupování, skvělé komunikační schopnosti a reprezentativní vzhledPracovníci recepční služby mohou být dle požadavků pracovníky fyzické ostrahy nebo specialisty s možností cizího jazyka.

Zjistěte si více o recepčních službách

Vrátné a strážní služby

 Další osobou, kterou návštěva vašeho objektu vnímá jako první, je vrátný nebo strážný. Proto vrátné a strážní službu pečlivě vybíráme, aby vás mohli kvalitně reprezentovat. Pracovníci vrátnice jsou také schopni zajistit pravidelné noční i denní pochůzky ve vašem areálu a zajistit tak bezpečnost po celém objektu.

Zjistěte si více o vrátných službách

Ostraha se psem

Zajišťujeme vysoce profesionální ostrahu se psem, na níž jsme specialisté. K bezpečnostní ostraze je používán speciálně vycvičený bezpečnostní pes, který budí respekt a společně se psovodem provádí pravidelnou kontrolní a pochůzkovou činnost. Strážní psovodi mají speciální školení.

Jsme specialisty na službu ostrahy se psem. Tato služba probíhá s pomocí speciálně cvičeného bezpečnostního psa. Psovod společně se strážným psem provádí kontrolní a pochůzkové činnosti ve střeženém objektu. Strážní psovodi jsou speciálně školeni.

Tato služba patří k nejefektivnějším způsobům zabezpečení rozsáhlých pozemků a perimetrů.

Zjistěte si více o ostraze se psem

Event security

Jsme profesionály v oblasti event security. Zajišťujeme bezpečnostní ostrahu společenských, kulturních a sportovních událostí. Zabezpečíme hudební festivaly, koncerty, ale také místa, která s událostmi úzce souvisí, jako jsou letiště, vlaky, metro i další prostory. Fyzickou ostrahu na událostech zajistíme v Praze i po celé České republice. Náš zkušený tým se postará o bezpečnost všech návštěvníků i bezproblémový průběh akce.

Zjistěte si více o Event security

Ochrana VIP osob – bodyguarding

Specializujeme se na službu osobní ochranky, jinak také VIP bodyguard. Naši osobní ochránci jsou ve většině případů bývalými příslušníky ozbrojených složek České republiky a mají bohaté zkušenosti i dlouholetou praxi v oblasti ochrany osob. Naši bodyguardi vám zajistí bezpečí kdekoliv budete potřebovat.

Zjistěte si více o VIP bodyguardingu

Mobilní patrola

 Nabízíme také služby mobilní patroly. Klient si sám určí požadovaný čas, četnost i rozsah mobilní patrolace. My vám na základě toho poskytneme jednočlennou nebo dvoučlennou hlídku s motorovým vozidlem, která zajistí kontrolní ostrahu budovy. Kontrolujeme zejména neporušenost pláště budovy, dveří, oken a samozřejmě přilehlý areál – perimetr.

Zjistěte si více o mobilní patrole

Nabídka služeb bezpečnostní fyzické ostrahy

Naše bezpečnostní agentura poskytuje služby fyzické ostrahy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Zlíně, Českých Budějovicích, Pardubicích, Karviné, Karlových Varech, Kladně, Teplicích, Mostě, Táboře, Litoměřicích i v dalších městech České republiky. Kvalitní bezpečnostní služby můžeme tedy zajistit i vám a to na jakémkoliv místě v ČR.

Máte zájem o služby fyzické ostrahy a chcete znát cenu? Obraťte se na nás. Rádi vám poskytneme více informací osobně.


Poptávkový formulář


Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Ostraha se psem|Vrátné služby|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Monitoring objektů|Kamerové systémy (CCTV)|Elektronická požární signalizace (EPS)|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Monitoring osob – tísňové systémy|Recepční služby