Historie společnosti

 2015

V době vrcholící imigrační krize v Evropě v roce 2015 vzniká společnost PROMURUS GROUP s.r.o. orientovaná čistě na německý trh komerční bezpečnosti, která získává německou certifikaci na podzim 2015. Společnost PROMURUS GROUP je předchůdcem dnešní PRO SECURITY SE a v roce 2015 realizuje první zakázky v oboru fyzické ostrahy objektů uprchlických táborů v Německu (München, Dachau, Aschaffenburg, Kitzingen, Schweinfurt) ve spolupráci s firmou Munich facility & service GmbH a učí se remote management (menežment zakázek na velkou vzdálenost).

2016

Zahajujeme spolupráci s jednou z největších bezpečnostních agentur v Německu (Secura protect GmbH). Rozšiřujeme svou působnost v Německu na ostrahu průmyslových a administrativních komplexů (BMW Ring – München; Tesa SE -Hamburg; Prinovis GmbH – Nürnberg) a eventů (Oktoberfest, Bundesliga – Allianz arena München). Vzniká divize zabezpečovacích a kamerových systémů, která realizuje první technologické zakázky.

2017

Navazujeme strategickou spolupráci s firmou International security group GmbH, díky které pronikáme na trh ostrahy energetických staveb po celém Německu (Wald-michelbach, Buchholz, Bremen, Münster, Metzenhausen, Bremerhaven…) jen za rok 2017 realizujeme v tomto segmentu přes 20 zakázek po celém Německu. Zároveň otevíráme další novou divizi, a to divizi vzdáleného dohledu a mobilních služeb.

2018

PROMURUS GROUP s.r.o. se transformuje. Na základě požadavků zahraničních partnerů se mění právní forma z klasického s.r.o. na prestižní a v rámci EU jasně identifikovatelnou právní formu „Evropská společnost“ (zkratka SE) a přijat nový název PRO SECURITY SE. V tomto roce vstupujeme na český trh a přinášíme německé know-how a standardy.

2019

PRO SECURITY se etabluje na českém trhu komerční bezpečnosti a získává první významné klienty v ČR. Služby poptávají zejména české pobočky německých společností, které žádají německý standard i v ČR. Kvalitní služby poptávají i první české společnosti. Otevíráme novou divizi VIP ochrana osob – bodyguarding.

2020

PRO SECURITY a rozšiřuje bezpečnostní služby o divizi detektivních služeb a zároveň zahajuje vývoj nové revoluční bezpečnostní technologie.


Poptávkový formulář


VIP osobní ochranka – bodyguarding|Recepční služby|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Kamerové systémy (CCTV)|Vrátné služby|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Fyzická ostraha objektů, security služby|Mobilní patrola|Monitoring osob – tísňové systémy|Monitoring objektů