Profesionální zabezpečení pomocí alarmu

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem bezpečnostních alarmů, mezi které patří například gsm alarmy, domácí alarmy a další alarmové systémy. V naší nabídce naleznete například alarmy od výrobce Paradox, alarmy Jablotron či alarmy Absolon. Kvalitní alarm je základem každého bezpečnostního systému. Jedná se o zařízení, které slouží k ochraně osob a majetku.

Alarm je instalován za účelem detekce přítomnosti narušení objektu či jiného hlídaného prostoru a následné optické či akustické signalizace. Při neoprávněném vstupu do objektu alarm reaguje vyvoláním poplachu.

Na trhu nalezneme širokou nabídku alarmových systémů, od levných alarmů až po složitější a dražší alarmy. Výběr alarmu závisí na účelu použití. Pro zabezpečení domácnosti skvěle poslouží domácí alarm, v jiných objektech je vhodný například pohybový alarm, jehož nedílnou součástí je pohybové čidlo. V našem sortimentu naleznete alarmové systémy mnoha typů. Patří mezi ně například ty, u kterých má ústředna funkci detektoru a signalizace, až po složité alarmy s komponenty fungujícími nezávisle na sobě.

Alarmové systémy PRO SECURITY

Bezpečnostní agentura PRO SECURITY poskytuje svým klientům komplexní bezpečnostní služby, součástí kterých jsou ty nejmodernější alarmové systémy. Nabízíme montáž a servis alarmů nejen v Praze, ale též po celé České republice.

Profesionálně instalované alarmy ochrání váš majetek, předchází škodám a preventivně odrazují případné pachatele. Bezpečnostní agentura PRO SECURITY může svým zákazníkům nabídnout moderní technologie, smysl pro detail a správné nastavení všech procesů alarmových systémů.

Jak alarmové systémy fungují?

Alarm se skládá z hlásičů (senzorů) vysílajících signály do ústředny zabezpečovacích systémů. Alarm s pohybovým čidlem detekuje narušení hlídaného prostoru, může se jednat například o pohyb, únik vody, násilné otevření dveří, požár, hluk či otřesy. Ústředna elektronických zabezpečovacích systémů na základě těchto signálů vyhlásí poplach. Odborná instalace a montáž alarmu pomáhá eliminovat nežádoucí falešné poplachy, včetně poplachů způsobených domácími zvířaty.

Jak funguje detektor pohybu a detektor kouře?

Detektor pohybu patří mezi nejefektivnější způsob ochrany vaší domácnosti či firmy. Nejčastěji používaná jsou pohybová čidla (jinak také pohybové alarmy) nebo pohybová čidla s alarmem. Detektory pohybu se snadno instalují a jednoduše ovládají. Fungují na baterie, tudíž není třeba instalovat rozvody a kabeláže. Jakmile pohybové čidlo zachytí pohyb, spustí se alarm.

Pohybové detektory lze použít pro zabezpečení menších objektů, skladů, chatek, garáží či vstupu do objektu. Upozorní vás na každý neoprávněný pohyb.

Detektor kouře je založen na detekci látek, které jsou tvořeny spalováním. Kvalitní požární čidlo, zabudované v detektoru kouře, disponuje několika stupni upozornění a rozezná „kouř z kamen“ od nebezpečí požáru či jiného nebezpečného kouře. Díky vícenásobnému optickému měření pak detektor kouře poplach vyhodnotí a v případě nebezpečí spustí požární signalizaci, nejčastěji houkání.

Moderní detektory kouře mají také zabudované teplotní senzory, protože nejen pouze kouř může znamenat nebezpečí. Detektory kouře jsou vhodné jak do domácností, ale také do firem, obchodů či škol. Pracují, i když jste zrovna na dovolené nebo mimo daný objekt, a na vzniklý požár, či jiné nebezpečí, vás upozorní i prostřednictvím telefonu.

Zvolit raději drátový nebo bezdrátový alarm?

Alarmové systémy spouští analogovou či digitální detekci. Detektory mohou být propojeny kabelem, bezdrátově nebo kombinací obou způsobů. Pro malé instalace lze využít bezdrátový alarm, který nevyžaduje stavební zásah do objektu a jeho montáž zabere pouze několik hodin. Výhodou je také snadná rozšiřitelnost bezdrátového alarmu.

Naopak u drátového alarmového systému není nutnost výměny baterií ve snímačích. Nevýhodou drátových alarmů je pokládka kabeláže, která může být ve větších objektech finančně náročná. Pokládka drátových alarmů musí být zahájena ještě před dokončením stavby.

Bezdrátový GSM alarm

Mezi nejčastěji používané bezdrátové alarmy patří gsm alarm, který slouží pro snadné zabezpečení vašeho domova či objektu. Alarm gsm je přednastavený zabezpečovací systém, určený pro snadnou montáž a každodenní použití. GSM alarmy jsou bezdrátová zařízení vhodná pro malé objekty, kanceláře či rodinné domy. Jejich výhodou je možnost snadného rozšiřování pomocí dokoupených komponentů.

GSM alarmy na baterie obsahují vestavěný modul, sloužící ke komunikaci s vaším mobilním telefonem. Do centrální jednotky GSM zařízení stačí vložit SIM kartu do alarmu a zařízení může zasílat informace o dění v objektu na váš mobilní telefon pomocí SMS nebo volání.

V naší nabídce naleznete domácí bezdrátové alarmy, bezdrátové alarmy s detektorem pohybu nebo bezdrátový alarm s pohybovým senzorem.

Jak vybrat domácí alarm?

Bezpečnost rodinného domu, bytu či jiného objektu vám spolehlivě zajistí vhodně zvolený domácí alarm. Každý majitel nemovitosti chce pro svůj majetek zvolit adekvátní ochranu. Domácí alarm však nemusí sloužit pouze k ochraně rodinného domu, ale také výborně zabezpečí komerční objekty či jiné prostory.

Domácí alarmy se skládají z několika funkčních prvků a nabývají několika různých variant. V naší nabídce naleznete domácí alarm bezdrátový i alarm drátový. Bezdrátový domácí alarm plní stejnou funkci, jako jakékoliv jiné bezdrátové alarmy. Jedná se o alarm na baterie a komunikace je zde zajištěna bezdrátově. Díky tomu lze domácí bezdrátový alarm umístit kamkoliv. Nabízí bezproblémovou rozšiřitelnost do celého zabezpečovacího systému a funguje za pomocí gsm signálu, ale i wifi.

Drátové alarmy jsou propojeny pomocí kabelů neboli drátů. Drátovou variantu je proto vždy třeba vybírat ještě před samotnou stavbou rodinného domu či rekonstrukcí nemovitosti. Drátový alarmový systém navíc nelze bez úprav přesouvat z místa na místo. Výhodou je však téměř bezúdržbový provoz. Z důvodu napájení prostřednictvím kabelu ušetříte za výměnu baterií.

Domácí alarmy lze rozmístit téměř kdekoliv. Aby vám nikdo nemohl vniknout do vašeho bytu či domu, pořiďte si dveřní alarm nebo okenní alarm. Může se jednat o levné alarmy, které za minimální náklady zajistí ochranu vašeho majetku.

Alarm na dveře není napájen pomocí kabelů, jedná se o alarm na baterie. Snadno se tedy instaluje a jeho ovládání pro vás bude hračka. Domácími alarmy však lze hlídat i jiný majetek, nežli jsou okna a dveře. Venkovní alarmy vám zabezpečí zahradní nábytek na vašem pozemku či zboží před vaším obchodem. Kromě domácích zabezpečovacích alarmů naleznete v našem sortimentu také sos alarmy pro seniory, požární alarmy či požární hlásiče nebo alarmy pohybu s pohybovým čidlem pir s bezdrátovým přenosem.

Nejmodernější alarmy Jablotron

Velmi často používaným alarmovým systémem je Jablotron. Firma Jablotron patří k významným dodavatelům bezpečnostních systémů po celém světě. K zabezpečení domácnosti nebo zabezpečení objektů je používají statisíce zákazníků a tisíce montážních firem. Základním prvkem alarmů Jablotron je ústředna, která vyhodnocuje hlášení z jednotlivých detektorů. Na základě těchto detektorů pak určuje, zda je nutné vyhlásit poplach. Tyto detektory hlídají veškeré narušení objektu, do kterého se řadí například násilné otevření dveří či oken, únik plynu, rozbití skla nebo zaplavení objektu.

Alarmy Jablotron může uživatel ovládat mnoha způsoby, například jako alarm na dálkové ovládání nebo pomocí speciální klávesnice k alarmu. Existují také alarmy na mobil, které se jednoduše propojí s mobilním telefonem. Součástí alarmu Jablotron je též venkovní nebo vnitřní siréna a komunikátor, který vás včas upozorní o poplachu sms nebo mms zprávou.

Alarmy Jablotron lze využít k zabezpečení domácnosti, konkrétně k zabezpečení oken, zabezpečení vchodových dveří, zabezpečení pozemku či také k zabezpečení objektu, kanceláře nebo výrobní haly. Cena alarmu Jablotron se pohybuje v průměrné výši a nelze ji srovnávat s vaší ochranou a ochranou vašeho domova. Jablotron nabízí výborný poměr pořizovací ceny i výsledné kvality technologie. Pokud hledáte ceník Jablotron, rádi vám jej poskytneme,

Komplexní zabezpečení alarmy Paradox

Alarmy od výrobce Paradox patří k předním technologiím v oblasti bezpečnostních systémů. Společnost Paradox klade důraz na inovaci a neustálý vývoj zabezpečovacích zařízení a alarmových systémů. Již v roce 1996 firma světu představila alarmy Digiplex a následně v roce 2001 bezdrátové alarmy Paradox.

Tato společnost má ve své nabídce kompletní sortiment produktů. Alarmy Paradox lze využít k zabezpečení objektů, firem a též jako domácí alarmy. Součástí sortimentu jsou pohybová čidla, hlasité sirény na alarm i unikátní komponenty sloužící k zabezpečení velkých objektů. Výrobce Paradox tak poskytuje alarmy pro domácnosti, rozsáhlejší budovy a komerční prostory.

V nabídce společnosti Paradox naleznete také alarmové ústředny Paradox, bezpečnostní detektory Paradox, komunikátory Paradox i klávesnice a expandéry Paradox. Kromě toho Paradox nabízí další praktické produkty, jako jsou bezkontaktní čtečky, klíčenky i dálkové ovladače a příslušenství.

Alarmy Paradox nabízí komplexní ochranu té nejvyšší kvality. Díky neustálé produkci nových technologií získávají náskok nejen před konkurencí, ale zejména před vynalézavými pachateli.

Spolehlivé Alarmy Absolon

Společnost Alarm Absolon s.r.o. dodává do České republiky výrobky předních světových výrobců bezpečnostních technologií, mezi které patří drátové a bezdrátové alarmy sloužící k zabezpečení komerčních objektů, rodinných domů, bytových jednotek či rozsáhlých komplexů.

Bezdrátové alarmy Absolon jsou vhodné do prostorů, kde není možné instalovat kabeláž a kde se předpokládá možnost rozšíření zabezpečovacího systému. Dodavatel Absolon ve svém sortimentu nabízí také doplňkové příslušenství k jednotlivým ústřednám, kompletní rozsah detektorů (např. detektory pohybu s alarmem) či příslušenství pro instalace, jako je kabeláž nebo montážní materiál.

Společnost Absolon dodává alarmové systémy od nejvýznamnějších světových výrobců, mezi které se řadí Jablotron, Paradox, Crow a další.

Express alarm – profesionálové v oblasti bezpečnostních systémů

Společnost Express Alarm s.r.o. působí na českém trhu více než 15 let a dodává nejnovější technologie v oblasti alarmů a dalších zabezpečovacích systémů. V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů od firmy Express Alarm, do kterého patří alarmy Hikvision, Ajax Systems, Paradox či Eldes.

Express alarm dbá na maximální dostupnost nabízených produktů, express dodávky, zajímavé ceny a komplexní sortiment těch nejmodernějších technologií.

Proč si pořídit domácí alarm?

Nutnost ochrany zdraví, majetku i důležitých dat se v současné době neustále zvyšuje. Alarmy by proto měly být standardním zařízením jak v bytech, tak i ve firmách a dalších objektech. Vstupní náklady na instalaci alarmů se stanou výhodnou investicí s velmi rychlou návratností.

Zabezpečení pomocí alarmů je vhodné jako komplexní řešení pro ochranu velkých objektů, ale stejně tak je lze využít pro domácí alarmy, či řešení v podobě bezpečnostního alarmu na dveře nebo okenního alarmu. Velmi oblíbené jsou alarmy s pohybovým čidlem či alarmy na dálkové ovládání. Domácí zabezpečovací alarmy již navíc lze dnes sledovat online prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

Uvažujete o ochraně vašeho zdraví a majetku pomocí alarmu? Podívejte se na náš e-shop s alarmovými systémy, kde naleznete řešení na míru vašemu objektu i vašim požadavkům.

Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Monitoring objektů|Elektronická požární signalizace (EPS)|Fyzická ostraha objektů, security služby|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Kamerové systémy (CCTV)|Ostraha se psem|Recepční služby|Vrátné služby