Práce ostraha – Praha Zličín

Zajímá Vás práce v bezpečnostním průmyslu? V tom případě jste na správném místě.

V současné chvíli poptáváme bezpečnostní pracovníky pro zajištění ostrahy v Praze v blízkosti stanice metra Zličín.

*Náplň Vaší práce může být:

  • Evidence a kontrola vjezdu a výjezdů vozidel
  • Kontrola vzniklých alarmů
  • Pochůzková činnost
  • Dohled nad dodržováním BOZP, PO

*Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru. Náplň práce se může lišit dle typologie objektu na který nastoupíte.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Slušné vystupování
  • Osvědčení strážný – není podmínkou, ale výhodou
  • Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 97 Kč/h
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
  • Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
  • Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář nebo na 605 503 629.

Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Recepční služby|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Monitoring objektů|Elektronická požární signalizace (EPS)|Ostraha se psem|Monitoring osob – tísňové systémy|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Mobilní patrola|Vrátné služby