Jak poznat a zjistit nevěru partnera? Pomůže vám soukromý detektiv!

Pochybujete o věrnosti svého partnera či manžela a obáváte se nevěry ve vztahu? Současné zrychlené tempo nahrává různým románkům a záletům na pracovišti, přičemž druhý z partnerů nemusí o ničem ani vědět. Pokud máte pochybnosti o věrnosti vaší drahé polovičky, poradíme vám, jak poznat nevěru partnera nebo nevěru v manželství. S odhalováním nevěrníka vám může účinně pomoci soukromý detektiv!

Jak poznat nevěru partnera

Příležitosti k nevěře partnera

Dnešní doba věrnosti příliš nepomáhá. Honíme se za kariérou a náš soukromý život odsouváme na druhou kolej, s ním však i dlouhodobé vztahy nebo manželství. V práci trávíme více času nežli doma, a potom tu jsou také firemní večírky, služební cesty, dovolené s kamarády, víkendové pánské či dámské jízdy.

Příležitostí k nevěře ve vztahu je spousta, bohužel se však často jedná o románky, o kterých se druhý z partnerů ani nedozví. Tedy pokud si nepřečte naše tipy, jak zjistit nevěru nebo se neporadí s naším soukromým detektivem.

Proč je nevěra ve vztahu tak častá?

Nejčastějším důvodem je míchání soukromého a pracovního života. Usilovně budujeme kariéru, v práci trávíme i více času, než bychom museli a ani se nenadějeme – nevěra ve vztahu je na světě. Ať již se jedná o vzájemné sympatie s kolegou či kolegyní, nebo naopak partnerku, která si dlouhou chvíli při čekání na vás krátí doma s milencem. Situací je samozřejmě mnoho.

Podle mnoha nejnovějších výzkumů se k nevěře v manželství přiznává až 40 % zaměstnanců. Z práce si udělali smysl svého života a logicky si ji zčásti přizpůsobili tak, aby jim byla příjemná – nevěrou nebo románkem. Nevěra partnera se ale může samozřejmě odehrávat kdekoliv jinde i za jakýchkoliv jiných podmínek. Mohli bychom vám zde vypsat dalších desítky možností, kde vám může být partner nevěrný. Ale nechceme vás zbytečně stresovat. Pojďme se spíš podívat na to, jak poznat nevěru partnera!

Jak poznat nevěru partnera? Sledujte změnu v chování

Jak tedy poznat nevěru partnera? Signály jsou mnohdy jasné. Patří mezi ně výrazná změna chování, vzhledu i názorů. Partner o sebe více dbá, změnil svou image, je duchem mimo, nezajímá se o vaše pocity, schovává si telefon, bývá podrážděný, je častěji pryč, nemá zájem o sex a nechce s vámi sdílet své radosti. Pokud jste jej poznali v alespoň dvou z těchto situací, je možné, že je vám opravdu nevěrný.

Vrací-li se partner pozdě domů bez vysvětlení, následně se schovává na toaletě s mobilním telefonem a poté jde z koupelny rovnou spát, rozhodně je někde problém. Může mít nějaké trápení, problémy v práci nebo horší období, ale pokud se s ním snažíte tuto situaci komunikovat a on nemá o řešení zájem, je možné, že v tom má prsty nevěra.

Jak ale postupovat, pokud nemáte žádné spolehlivé důkazy a potřebujete opravdu zjistit, jestli je vám partner nevěrný? Vyzkoušejte služby soukromého detektiva se zkušenostmi v oblasti odhalování nevěry.

Zjistit nevěru partnera pomůže soukromý detektiv

Pokud máte podezření, že vám ve vztahu vznikla nevěra, pomoci vám může soukromý detektiv. Vybírejte takového detektiva, který má se sledováním osob zkušenosti a opravdu vám pomůže odhalit nevěrníka. Vhodní jsou zejména detektivové zastoupení profesionální bezpečnostní agenturou.

Jak detektiv zjistí, že je vám partner nevěrný? Detektivové ke své práci používají nejmodernější technologie. Opravdový profesionál vás pak bude o celém průběhu sledování informovat a veškeré důkazy vám poté zpracuje a předá. Vše navíc bude probíhat ve 100% utajení.

Naši detektivové jsou profesionály na svém místě. Ke sledování osob a prokazování nevěry používají nejnovější technologie. Řadí se k nim odposlechy, lokátory, skryté kamery, parabolické mikrofony (odposlech na dálku), fotoaparáty s výkonným přiblížením (rozpoznáním tváře osoby až na 1 km – např. Nikon p1000). Nevěru partnera zjistí také pomocí instalace sledovacího softwaru do telefonu nebo pomocí testu přítomnosti spermatu.

K odhalování nevěry partnera lze také přizvat svůdníka či společnici (detektivní herec/herečka), kteří prověří partnera při osobním setkání nebo provedou testování věrnosti telefonem nebo chatem (seznamky, fiktivní profily).

Kolik stojí soukromý detektiv odhalující partnerovu nevěru? Cena za jeho práci se pohybuje od 450 Kč za hodinu.

Jak zjistit nevěru partnera

Průběh sledování nevěrného partnera

Po diskrétní schůzce s vámi, kde se detektiv dozví veškeré potřebné informace, zahájí sledování nevěrného partnera. Bude dokumentovat pohyb, činnost, chování i styk partnera s ostatními osobami ve veřejných prostorách. Sledování v soukromých prostorách je závislé na tom, zda bude mít do daných prostorů detektiv přístup nebo do nich uvidí zvenku. Vybavenost moderními technologiemi však celý proces značně ulehčuje. Jsme díky nim schopni pozorovat osobu na vzdálenost 1 km a rozpoznat ji či vyfotit.

Pohyboval-li se váš partner v soukromých prostorách, kam neměl detektiv přístup, do zápisu o sledování detektiv zapíše, kdy, s kým a do jakých prostorů vcházel a stejně tak, kdy a s kým vcházel. Pokud máte tedy podezření, že vám je partner nevěrný, detektiv vám může vaši domněnku spolehlivě vyvrátit nebo potvrdit.

Jak pohlíží na sledování partnera a dokazování nevěry zákon?

Chcete-li zjistit nevěru partnera za pomoci sledování detektivem, možná se obáváte, jestli neporušujete zákon. Veškeré podmínky pro pořizování záznamů o třetích osobách naleznete v zákoně 89/2012 v § 88 občanského zákoníku, který říká, že svolení třetí osoby není třeba, pokud se podobizna, zvukový či obrazový záznam pořídí či použije k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.

Tedy pro pořizování záznamů o třetích osobách bez jejich souhlasu je vždy potřeba, aby na tom měl objednatel služby právní zájem, který je schopen před soudem v případě použití důkazů obhájit.

Svolení není třeba ani v případě, je-li podobizna, písemnost osobní povahy či zvukový nebo obrazovým záznam pořízen nebo použit na základě zákona k úřednímu účelu nebo v případě, že někdo veřejně vystoupí v záležitosti veřejného zájmu.

Nevěra partnera

Máte podezření na nevěru? Obraťte se na bezpečnostní agenturu

Manželské a partnerské povinnosti mají spíše morální závaznost a nelze si je zákonem ani státní mocí vynutit, nevěra v manželství však je do určité míry porušením zákona a může být sankciována například odepřením výživného na manželku či manžela nebo sankcemi za zásahy do rodinného rozpočtu za účelem mimomanželského života.

Pokud máte podezření na nevěru ve vztahu nebo nevěru v manželství, sjednejte si konzultaci se soukromým detektivem. Právě on vám díky pečlivému a profesionálnímu sledování partnera pomůže najít patřičné důkazy nebo vám nevěru vyvrátí. Vy díky tomu budete mít jistotu a můžete zjištěné informace dále případně podstoupit u soudního řízení.

Kvalitní bezpečnostní agentura vám kromě služeb soukromého detektiva nabídne také další bezpečnostní služby, které vám celý proces usnadní. Může se jednat o pomoc s administrativou spojenou se zahájením rozvodového řízení, zajištění elitního právníka, zajištění osobního bodyguarda, ostrahy objektu, stěhování nebo sjednání konzultace u rozvodového psychologa. Snáze se tak s nevěrou partnera vypořádáte!

Elektronická požární signalizace (EPS)|Monitoring osob – tísňové systémy|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Recepční služby|Kamerové systémy (CCTV)|Fyzická ostraha objektů, security služby|Mobilní patrola|Ostraha se psem|Vrátné služby|Monitoring objektů|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)