Jak poznat a odhalit nevěru ženy?

Máte podezření, že vám vaše žena zahýbá? Chová se zvláštně, nejeví o vás zájem, tajně si s někým píše? I to mohou být jasné známky nevěry u ženy. Jak ale spolehlivě odhalit nevěru ženy? Jaké jsou typické signály? S odhalením ženské nevěry vám může pomoci soukromý detektiv, který pro vás zcela diskrétně zajistí nesporné důkazy.

Jak poznat nevěru ženy

Proč je vám žena nevěrná?

Současná doba je pro ženy velmi náročná. Chtějí být dobrými matkami, partnerkami, ale také vybudovat kariéru. Když se jim začne v práci dařit a zjistí, že jsou úspěšné, obvykle na sobě začnou pracovat mnohem více a v práci tráví více času. Honba za kariérou a úspěchem je donutí odsunout soukromý život na druhou kolej. Nemají čas na sebe, na rodinu, na manžela, ale současně jim chybí zpestření.

Obvykle se pak uchýlí k nějakému pracovnímu románku či záletu, protože v práci tráví více času nežli doma. Důvodů k nevěře ženy ale může být mnohem více a nemusí se jednat pouze o kariéru. Je důležité zamyslet se, proč vám je žena nevěrná, zda-li na tom nemá podíl i váš nedostatek času či zájmu o ni. Jak je známo, každá mince má dvě strany a skutečnou příčinu je třeba hledat u obou partnerů.

Jak poznat a odhalit nevěru ženy

Jak poznat nevěru u ženy

Ženy umí nevěru velmi dobře maskovat. Pokud se tedy ptáte, jak poznat nevěru ženy, bude třeba opravdu dokonale vysledovat chování vaší partnerky či manželky, a dle toho posoudit, zda je vám nevěrná. Jedná-li se o dlouhodobou nevěru, je pravděpodobné, že si změn v chování vaší ženy všimnete snáze. Pokud ale proběhl pouze krátkodobý románek, možná je vaše žena zdatná v maskování nevěry a bude problém ji odhalit.

Známky nevěry u ženy

Ne vždy je tedy snadné poznat, že je žena nevěrná. Existují však určité známky nevěry u ženy, které ji mohou prozradit.

  • Zvýšená péče o sebe sama

Nevěrná žena o sebe začne nezvykle pečovat. Změní barvu vlasů nebo účes, hubne, lépe nebo jinak se obléká, začne volit vyzývavější oblečení, výrazněji se líčí a před odchodem do práce tráví hodiny v koupelně. Další známkou mohou být častější návštěvy kosmetičky, kadeřnice, manikérky nebo fitness centra.

  • Změní svůj časový rozvrh

Nevěru ženy můžete poznat také podle toho, že se vrací později z práce nebo chodí dříve do práce, má nové aktivity a často jezdí pryč z domu, chodí běhat, ale vrací se až příliš pozdě.

  • Schovává před vámi telefon

Bere si vaše žena telefon i na toaletu? Schovává jej před vámi nebo si nastavila nový zámek telefonu. Má vypnuté zvuky, ale neustále si s někým potajmu píše nebo chodí telefonovat ven? Zpozorněte!

  • Nezájem o vás a vaše potřeby

Partnerka nejeví zájem o vás a vaše potřeby? Snížila se frekvence vašeho sexuálního styku? Nechce s vámi trávit čas, věnovat se sobě navzájem nebo si s vámi povídat? Nezajímá ji, jaký jste měl den, jak se máte nebo co byste si přál? I to mohou být signály nevěry u ženy.

  • Další známky nevěry ze strany ženy

Známek nevěry může být samozřejmě mnohem více. Od vlasů nebo parfému jiného muže na jejím oblečení, romantických dárků, které si žena nosí domů i celkově podezřelého chování.

Jak odhalit nevěru ženy

Jak odhalit ženskou nevěru? Soukromý detektiv zajistí důkazy!

Vše nasvědčuje tomu, že je vám vaše žena nevěrná? Nejste si však jistí, protože nemáte žádné ověřené důkazy? Odhalit nevěru ženy není jednoduché, ale řešení existuje.

Se spolehlivým odhalením nevěry vám může pomoci soukromý detektiv, který má v této oblasti bohaté zkušenosti a disponuje prvotřídní technikou k odhalování nevěry. Vhodný je soukromý detektiv zastoupený profesionální bezpečnostní agenturou.

Naši soukromí detektivové používají k odhalení nevěry u ženy nejmodernější technologie, mezi které patří odposlechy, lokátory, skryté kamery, parabolické mikrofony (odposlech na dálku) a fotoaparáty s výkonným přiblížením (rozpoznáním tváře osoby až na 1 km – např. Nikon p1000).

Nevěru u ženy detektiv odhalí také za pomocí instalace sledovacího softwaru do telefonu nebo testem přítomnosti spermatu na oblečení.

K odhalování nevěry ženy je možné také přizvat svůdníka (detektivní herec), který prověří partnerku při osobním setkání či provede testování věrnosti telefonem nebo chatem (seznamky, fiktivní profily). U žen je tento způsob odhalování nevěry ale méně obvyklý, používá se spíše v případě mužů nevěrníků a sukničkářů.

Kolik stojí soukromý detektiv, který pomůže odhalit nevěru u ženy? Cena za jeho práci se pohybuje od 450 Kč za hodinu.

Jak poznat nevěru ženy

Průběh sledování partnerky soukromým detektivem

Jak detektiv zjistí, že je vám žena nevěrná? Naši soukromí detektivové mají více než 30 let zkušeností a provádí odhalení nevěry u ženy se stoprocentní diskrétností. Pracují rychle, efektivně a profesionálně. Zajistí pro vás nesporné důkazy, které je poté možné použít i v případě soudního řízení.

O celém průběhu sledování vás bude detektiv informovat a veškeré důkazy vám poté zpracuje a předá. Vše bude probíhat ve 100% utajení.

Sledování partnerky zahájí až po schůzce s vámi, kde se dozví veškeré potřebné informace. Následně bude dokumentovat pohyb, činnost, chování i styk vaší ženy s ostatními osobami ve veřejných prostorách.

Sledování v soukromých prostorách závisí na tom, zda bude mít detektiv do daných prostorů přístup nebo do nich uvidí. Celý proces značně ulehčuje vybavenost moderními technologiemi, díky kterým jsme schopni pozorovat osobu na vzdálenost 1 km a rozpoznat ji či vyfotit. Pohyb partnerky v soukromých prostorách detektiv zapíše do zápisu o sledování.

Jak se nezbláznit z nevěry? Nabídneme vám pomoc!

Nevěra není v žádném případě věcí příjemnou a první dny po jejím odhalení jsou krušné pro každého. Své emoce určitě nepotlačujte a smutek i vztek si dovolte prožít, ale nenechte, aby vás tento stav vyřadil z běžného života na dlouho. Najděte si zálibu, které věnujte veškerý svůj volný čas. Jděte do přírody, promluvte si s blízkým přítelem nebo přítelkyní. Určitě nebuďte na svůj smutek sami!

Naše bezpečnostní agentura vám může kromě služeb soukromého detektiva nabídnout doplňkové služby, které vám pomohou projít celým procesem odhalení a dokazování nevěry, pokud možno, bez újmy na psychice. Zajistíme vám pomoc s administrativou spojenou se zahájením rozvodového řízení, zajištění elitního právníka, zajištění osobního bodyguarda, stěhování nebo sjednání konzultace u rozvodového psychologa. S nevěrou vaší ženy se tak snáze vypořádáte a budete moci brzy začít žít nový život!

Jak poznat nevěru ženy

Jak pohlíží na sledování a dokazování nevěry zákon?

Chcete-li odhalit nevěru ženy za pomoci sledování detektivem, nemusíte se obávat porušení zákona.  Veškeré podmínky pro pořizování záznamů o třetích osobách naleznete v zákoně 89/2012 v § 88 občanského zákoníku, který říká, že svolení třetí osoby není třeba, pokud se podobizna, zvukový či obrazový záznam pořídí či použije k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.

Pro pořizování záznamů o třetích osobách bez jejich souhlasu je vždy potřeba, aby na tom měl objednatel služby právní zájem, který je schopen před soudem v případě použití důkazů obhájit.

Svolení není třeba ani v případě, je-li podobizna, písemnost osobní povahy či zvukový nebo obrazovým záznam pořízen nebo použit na základě zákona k úřednímu účelu nebo v případě, že někdo veřejně vystoupí v záležitosti veřejného zájmu.

Manželství nebo partnerství mezi mužem a ženou má spíš morální závaznost. Jeho plnění si nelze zákonem vynutit, ale porušování věrnosti je svým způsobem i porušením zákona, přičemž může být sankciováno. A to nejen odepřením výživného na manželku či manžela, ale i sankcemi za zásahy do rodinného rozpočtu za účelem mimomanželského života.

Dle ustanovení § 687, odstavce 2 zákona 89/2012 Sb. občanského zákoníku je stanoveno, že manželé jsou si navzájem povinní úctou, žít spolu, být si věrni, vzájemně se respektovat, podporovat se, udržovat rodinné společenství a vytvářet zdravé rodinné prostředí i společně pečovat o děti. Cílem soudního řízení pak bývá zjistit příčinu nevěry partnera (manžela). V tomto případě mohou pak být důkazy získané pečlivým sledováním osob soukromým detektivem rozhodující pro prokázání nevěry.

Je však třeba myslet na to, že soud bude posuzovat veškeré podmínky, které v rodině nebo vztahu nastaly. Přihlíží i k tomu, jak se oba partneři starali o rodinu a domácnost, nebo jaký vliv měla nevěra jednoho z partnerů na chod domácnosti. I toto soud zahrne do jednání o spravedlivém rozdělení majetku.

Nejste si jistí? Kontaktujte profesionály!

Nejste-li si jistí s věrností vaší ženy, není nic snazšího než kontaktovat profesionální bezpečnostní agenturu a sjednat si konzultaci se soukromým detektivem. Díky bohatým zkušenostem, moderním technologiím a diskrétnosti vám právě detektiv pomůže odhalit nevěru u ženy a najít nesporné důkazy pro případné soudní řízení, nebo nevěru také vyvrátit. To vše rychle, efektivně a zkušeně.

Ostraha se psem|Přístupové a docházkové systémy (ACS)|Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)|Ostraha společenských událostí a sportovních akcí|Kamerové systémy (CCTV)|Monitoring objektů|Recepční služby|Fyzická ostraha objektů, security služby|Elektronická požární signalizace (EPS)|VIP osobní ochranka – bodyguarding|Monitoring osob – tísňové systémy